Opcje Binarne – Demo, opinie, strategie, czy Warto? Jak Grać?

Tablet, inwestowanie

Możliwości inwestycyjnych obecnie nie brakuje, a każdy, kto chciałby w jakiś sposób zainwestować swoje środki, większego problemu mieć z tym nie będzie. Zwłaszcza dzisiaj, kiedy to chcąc zainwestować, w zasadzie nie musimy się ruszać z własnego mieszkania, całe transakcje przeprowadzając sprzed komputera.

Pozostaje kwestia wyboru najlepszej opcji inwestycyjnej. Wydaje się, że nie bez powodu obecnie największą popularnością cieszą się opcje binarne. Czym charakteryzuje się inwestowanie w takie opcje i czy rzeczywiście są one rentowne?

Opcje binarne (inaczej: opcje cyfrowe)

Poprzez opcje binarne rozumiemy opcje cyfrowe. Zacząć należałoby od tego, że jest to dość młody sposób inwestycji znany dopiero od roku 2008. Wbrew pozorom nie są to inwestycje skomplikowane, a jedną z największych ich zalet jest prostota.

Zadaniem inwestora jest bowiem jedynie przewidzenie czy w danym okresie czasu wartość aktywa, którym może być waluta lub na przykład towar wzrośnie czy wręcz przeciwnie spadnie.

Strategie opcji binarnych

Jak zarabiać na opcjach binarnych? Na pewno przydadzą się Wam różne strategie, które w wielkim stopniu mogą przyczynić się do tego, że szybko powiększycie zasoby swojego konta. Z pewnością na każdym forum poświęconym takim opcjom strategii znajdziecie mnóstwo.

Opcje binarneSęk w tym, że tylko nieliczne z nich jak pewnie przekonacie się po opiniach są skuteczne. W praktyce żadna strategia nie da Wam 100 procent pewności wygranej. Najważniejsze, aby była na tyle skuteczna, by zapewniała zysk w dłuższym okresie czasu. Opcje binarne to bowiem inwestycja długoterminowa.

Jedną ze strategii jest strategia zmienności, w której nie chodzi o przewidzenie kierunku podążania rynku, lecz o wykorzystanie dużego ruchu, nieważne czy idącego w górę, czy w dół. Inną charakterystykę ma strategia śledzenia trendu, w której handel odbywa się po najniższej linii oporu podążając za grupą i inwestując identycznie z większością.

Innymi strategiami jest strategia walki z trendem, zabezpieczenia oraz Newstrading.

Jaka najlepsza platforma (broker) do inwestowania w opcje binarne?

Skoro choć po części wiecie już jak grać, czas najwyższy, aby dokonać wyboru platformy inwestycyjnej. Tych akurat nie brakuje, choć nie wszystkie są sobie równe. Jaki broker polecany jest Polakom?

Nad Wisłą największą popularnością cieszy się platforma Opteck, która dostępna jest pod linkiem https://pl.opteck.com. Wydaje się, że jest to dobra opcja nie tylko dla inwestorów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z opcjami binarnymi, ale też i tych znacznie bardziej doświadczonych.

W przypadku tych pierwszych, na pewno sporą korzyścią będzie fakt, że Opteck oferuje nawet 50% bonus od pierwszego depozytu zasilającego konto oraz szereg bezpłatnych poradników i filmów instruktażowych zgłębiających wiedzę o inwestowaniu w opcje binarne. Mało która platforma oferuje szkolenia jak zacząć grać, inwestować i zarabiać (i to w dodatku po polsku!).

Bardziej doświadczeni inwestorzy na pewno Opteck cenią sobie za czytelny i przejrzysty interfejs oraz ogromne doświadczenie traderów opiekujących się kontem inwestora i doradzającym mu właściwe inwestycje w aktywa.

Konto Demo

Warto również wspomnieć, iż platforma Opteck jako nieliczna oferuje konto DEMO dając na start 10.000 euro. Dzięki temu możemy bez ryzyka zacząć uczyć się inwestować w opcje. Jeśli chcesz otrzymać konto demo zarejestruj się na platformie pod tym linkiem – https://pl.opteck.com/demo

3 Responses to Opcje Binarne – Demo, opinie, strategie, czy Warto? Jak Grać?

  1. Tadeusz pisze:

    Zarobki mogą być ciekawe z tego co widziałem na forum, 3000 zarobione w kilka minut… niełatwe ale realne trzeba przyznać.

  2. Adrian pisze:

    Ja działam w opteck krótko ale coś tam powoli widać efekty 🙂 wcześniej coś tam działałem na forex więc jakieś małe doświadczenie już mam. U mnie najlepiej działa strategia zmienności, choć na innych strategiach jakoś mocno się jeszcze nie skupiałem. Pozdrawiam 🙂

  3. Jacek pisze:

    Inwestycja w opcje binarne wygląda dość prosto i w zasadzie zasada działania jest prosta i szybko można się nauczyć o co tutaj chodzi, ale zarabianie łatwe nie jest trzeba trochę posiedzieć nad strategiami, siedzę w tym już trochę i wiem co mówię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *